Zakres usługa

Dachy płaskie

Specjalizujemy się w montażu systemów pokryć dachowych na dachach płaskich. Wykonujemy dachy na obiektach mieszkalnych, użyteczności publicznej, przemysłowych. Montaż wykonujemy na konstrukcjach żelbetowych lub stalowych. Mamy duże doświadczenie w stosowaniu wszystkich rodzajów hydroizolacji –membrany EPDM, membrany z folii PCV oraz pokryć bitumicznych. Termoizolację wykonujemy z wełny mineralnej lub styropianu. Korzystamy z nowoczesnych materiałów wiodących producentów. Wiemy, że tylko odpowiednio dobrane systemy i właściwy montaż gwarantują trwałość oraz bezpieczeństwo dachu.

Dachy z dachówki, blacho-dachówki oraz blach trapezowych

Realizujemy kompleksowe usługi związane z doradztwem oraz wykonaniem pokryć dachowych na dachach kalenicowych. W zakres naszych usług wchodzi montaż termoizolacji, a także dachówek, blacho-dachówek i blach trapezowych. Korzystamy z niezawodnych materiałów sprawdzonych producentów. Wysokiej jakości materiały oraz właściwy montaż dachu zapewniają nie tylko komfort użytkowania, ale też oszczędności eksploatacyjne.

Dachy i tarasy zielone

Zielone dachy zyskują coraz większą popularność ze względu na swoje liczne zalety takie jak: lepsza termoizolacja budynku, dłuższa żywotność dachu oraz większa powierzchnia użytkowa. Warto dodać, że dachy zielone podnoszą wartość nieruchomości. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu budowy dachów i tarasów zielonych. Prowadzimy montaż kompletnych systemów od warstwy hydroizolacyjnej po zazielenienie. Stosujemy trwałe i sprawdzone systemy dachów zielonych. O naszej fachowości przekonało się wielu inwestorów.

Izolacje fundamentów

Świadczymy usługi z zakresu izolacji przeciwwilgociowej i przeciwwodnej. Dużym zagrożeniem dla fundamentów, a nawet konstrukcji budynku jest wilgoć. Aby uniknąć zawilgocenia ścian fundamentowych wykonujemy uszczelnienie poziome i pionowe we wszystkich typach budynków, a także izolacje tarasów i garaży podziemnych. Stosujemy najnowsze systemy, które gwarantują całkowitą szczelność i są odporne na korozję. Dobieramy je w zależności od stopnia zagrożenia wodą.

Dachy z blach miękkich, szlachetnych wraz z więźbą

Oferujemy kompleksowe wykonanie dachów z blach miękkich i szlachetnych (tytanowo-cynkowej, aluminiowej, miedzianej) wraz z konstrukcją drewnianą. Korzystamy z najnowszych technologii. Mamy ponad 20- letnie doświadczeniu w  montażu więźby i pokryć dachowych z blachy. Wiemy jak ważna jest precyzja wykonania i dobór odpowiednich materiałów. Na każdym etapie realizacji doradzamy inwestorom sprawdzone rozwiązania.

Elewacje z płytek struktonitowych oraz blach miękkich

Zajmujemy się układaniem płytek struktonitowych oraz montażem blach miękkich na elewacjach korzystając z najnowszych technologii wiodących producentów. Elewacje z płytek wyróżniają się niezwykłą trwałością i odpornością na czynniki atmosferyczne.  Są przyjazne dla środowiska i człowieka. Dobrze prezentują się na budynkach tradycyjnych i nowoczesnych. Dodatkowo naszym inwestorom oferujemy elewacje z blach miękkich. Okładzina z blachy doskonale sprawdza się na budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej czy handlowych.

Elewacje w systemie Finnforest

Wykonujemy elewacje z płyt fińskiej firmy Finnforest. Panele wykonane są z wysokiej jakości drewna skandynawskiego. Wyróżniają się dużą wytrzymałością na obciążenia oraz łatwością obróbki. Dostępne są w różnych wymiarach. Fasady wykonane z płyt doskonale się prezentują i są łatwe w utrzymaniu. Nasza firma oferuje dostawę i montaż płyt w systemie Finnforest na elewacji. Działamy kompleksowo w oparciu o potrzeby inwestora.

Współpracujemy z: