Jubileusz firmy Wulkan


Świętujemy 20- tą rocznicę powstania firmy Wulkan.

Mamy przyjemność poinformować, iż w lipcu 2015 roku przypadła 20-ta rocznica powstania firmy Wulkan. To dla nas wyjątkowa okazja, dlatego chcemy serdecznie podziękować naszym Klientom, partnerom biznesowym oraz podsumować nasze osiągnięcia.

Krótko o naszej historii

Firma Wulkan została założona w 1995 r. przez Tomasza Czubę, który do dziś zarządza firmą i planuje strategię jej rozwoju. Przez 20 lat marka Wulkan dynamicznie rozwijała się na rynku specjalistycznych usług budowlanych. Naszym priorytetem stała się profesjonalna i rzetelna obsługa klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Każdego dnia wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, podnosimy jakość świadczonych usług i profesjonalizm naszych pracowników. Codziennie monitorujemy rynek i dopasowujemy naszą ofertę do dynamicznie zmieniającego się otoczenia rynkowego. Przez 20 lat zdobyliśmy bogate doświadczenie i zrealizowaliśmy długą listę inwestycji. Z satysfakcją możemy dziś powiedzieć, że konsekwentne wdrażanie nowych technologii i rzetelna obsługa klientów przyniosły nam sukces.

Jak działamy

Od początku istnienia firmy koncentrowaliśmy się na dostarczaniu profesjonalnych usług z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Pracowaliśmy dla inwestorów indywidualnych, jednak w miarę upływu lat nawiązaliśmy współpracę z inwestorami instytucjonalnymi i firmami deweloperskimi. Dostosowaliśmy ofertę do oczekiwań rynku. Zatrudniliśmy kadrę inżynieryjną, która skutecznie rozwiązuje problemy projektowe z zakresu hydroizolacji, dachów płaskich, dachów zielonych, parkingów podziemnych czy tarasów. Na etapie uzgodnień przed przystąpieniem do realizacji inwestycji nasi fachowcy doradzają klientom w wyborze technologii i właściwych materiałów budowlanych. W kolejnym etapie realizacji projektu do działania przystępują nasze ekipy wykonawcze posiadające wysokie kwalifikacje i wszelkie uprawnienia do prowadzenia specjalistycznych prac dekarskich. W trosce o wysoką jakość świadczonych usług na etapie realizacji projektu zapewniamy nadzór inspektora, który sprawdza jakość i poprawność zastosowanych technologii oraz postęp prac.

Przyszłość marki Wulkan

Obecnie marka Wulkan jest symbolem wysokiej jakości i profesjonalnej obsługi z zakresu specjalistycznych usług budowlanych. Chcemy nadal wypełniać naszą misję i realizować kolejne wyzwania. Zadowolenie klientów jest dla nas najwyższą wartością. Dlatego też, nieustannie monitorujemy branżę i jesteśmy zawsze otwarci na potrzeby klientów. W najbliższym czasie kierunek naszych działań będzie konsekwentnie kontynuowany. Zbudowaliśmy silną markę i stabilną pozycję na rynku usług budowlanych. Zyskaliśmy zaufanie klientów. Nawiązaliśmy trwałe i obustronnie korzystne relacje biznesowe. Nasz sukces byłby niemożliwy bez naszych klientów i kooperantów. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i dotychczasową współpracę.

Współpracujemy z: