Historia firmy

Firma Wulkan została założona w 1995 roku przez Tomasza Czubę i do dziś jest przez niego kierowana. Profesjonalizm i solidność usług wynika z długoletniej tradycji firmy. Właściciel posiada kwalifikacje do prowadzenia działalności w branży. Uprawnienia te potwierdzone są dyplomami. Siedziba firmy mieści się w Warszawie na ulicy Jugosłowiańskiej 15 lokal 47.

Od początku działalności firma zajmuje się usługami na rynku pokryć dachowych. Wstępnie realizowano pokrycia na dachach stromych klientów indywidualnych. Pięć lat później został utworzony dział dachów płaskich. Rozpoczął się nowy etap związany z papami zgrzewalnymi. Zlecenia wykonywano na dachach budynków spółdzielni mieszkaniowych, klientów indywidualnych, deweloperów. W tym czasie firma zdobyła wiedzę i doświadczenie a także wypracowała mocną pozycję w regionie. Wieloletnia praktyka i właściwe zaplecze sprzętowe umożliwia realizacje powierzonych zleceń profesjonalnie i terminowo. Dynamicznie rozwijająca się firma dąży do zadowolenia swoich klientów poprzez profesjonalizm usług. Działając od wielu lat udowodnia, że jest konkurencyjna na rynku dekarskim.

Firma specjalizuje się w wykonawstwie pokryć dachowych. Realizuje zlecenia dla klientów instytucjonalnych i indywidualnych. W ofercie posiada różne rodzaje pokryć dachowych. Zlecenia traktowane są indywidualnie i realizowane z dużym zaangażowaniem. Stara się sprostać potrzebom i spełnić oczekiwania klientów. Oferuje usługi, które charakteryzują się wysoka jakość, rzetelność, solidność i terminowość. Wybierając naszą firmę do realizacji zlecenia otrzymają Państwo nie tylko gwarancję wysokiej jakości usług ale też terminowość wykonania.

Firma zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów z zakresu robót dekarskich, którzy sprostają ewentualnym nietypowym wyzwaniom. Ich profesjonalna wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają stosować nowoczesne rozwiązania. Firma prowadzi też doradztwo techniczne w zakresie oferowanych pokryć dachowych. Doradza przy wyborze materiałów i technologii. Poza tym udziela gwarancji na wykonane usługi a także zapewnia serwis pogwarancyjny.

Współpracujemy z: