Materiały i technologia

Firma Wulkan wykonuje zlecenia w technologii papy zgrzewalnej, korzystając z materiałów i produktów wielu wiodących producentów: Busscher & Hoffmann, Soprema, Bauder, Werner Janikowo, Polygum.

Firma Busscher & Hoffmann, jest cenionym producentem papy z bitumitu i polimerobitumu. W ofercie posiada papy : elastromerobitumiczne (SBS) stosowane na dachy płaskie i fundamenty, elastomerobitumiczne samoprzylepne na dach płaski, plastomerobituniczne (APP) stosowane na dach płaski, elastromerobituniczne odporne na przerost korzeni stosowane na dach zielony, elastromerobituniczne z kolorową posypką i papy na deskowanie i wzmocnienia dolne stosowane w przypadku dachów spadzistych.

Soprema to znany producent systemów hydroizolacyjnych dla budownictwa i inżynierii lądowej. W naszych realizacjach stosujemy papy produkcji Soprema. Są to papy: podkładowe, nawierzchniowe, jednowarstwowe, mostowe i specjalne.

Firma Bauder jest producentem systemów dachowych, w swej ofercie posiada bogaty asortyment materiałów do uszczelnienia, hydroizolacji i zazielenienia. Dostarcza papy polimerobitumiczne(papy zgrzewcze o podwyższonych parametrach przekraczających wymagania normowe), papy przeciwkorzenne (wysokiej jakości papy odporne na przenikanie korzeni do stosowania na dachach zielonych), papy samoprzylepne (stosowane na łatwopalnych materiałach termoizolacyjnych oraz podłożach), papy szybkozgrzewalne oraz specjalne papy elastomerobitumiczne.

Werner Janikowo Sp. z o.o. jest producentem modyfikowanych i oksydowanych pap zgrzewczych. Oferuje papy jednowarstwowe, papy asfaltowe zgrzewalne wierzchniego krycia, papy asfaltowe zgrzewalne podkładowe, papy asfaltowe zgrzewalne specjalne, papy asfaltowe wentylacyjne, papy asfaltowe przeciwkorzeniowe, papy asfaltowe samoprzylepne.

Polygum Polska jest w swojej ofercie posiada papy nawierzchniowe, papy podkładowe, papy jednowarstwowe, papy samoprzylepne, papy antykorzenne.

Wykonując hydroizolację dachu mamy możliwość zastosowania membran PCV i PTO produkcji Flag, Sika, Bauder, Protan. Stosujemy też membrany EPDM: Restrix, FaierSmart, Trelleborg.

Pokrycia dachowe wykonujemy w całej gamy pokryć: dachówki cementowej, dachówki ceramicznej, z blach szlachetnych, blach powlekanych, z blach aluminiowych. W naszych realizacjach stosujemy materiały i produkty takich marek jak: Creaton, Euronit, Braas, RuppCeramika, Roben, Raizing, VMzing, Prefa, Lindab, Pruszyński, Ruuki, Pruszyński Punto.

Współpracujemy z: